Testovací provoz, objednávky nebudou vyřízeny...

Tatínkova klobása 180 g

Neohodnoceno

Tatínkova klobása je vyrobena podle původní receptury, prověřené léty. Odkazuje na místní tradici výroby oblíbeného masného produktu z poctivých surovin.

99 Kč
Můžeme doručit do:
26.1.2021
Skladem (> 5 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 62
Jméno značky: Machač
Kategorie: Tatínkova edice
Hmotnost: 0.5 kg

Firma vznikla v roce 1992 jako ryze rodinná společnost. Původní podnikatelský záměr vycházel z bohatých empirických poznatků starobylého řemesla, které vždy bylo zakladatelům firmy milým koníčkem, a v tomto duchu probíhala i první léta podnikání. Poráželo se zhruba 12 kusů vepřového žíru týdně a podmínky připomínaly větší rodinnou zabíjačku. Voda se ohřívala v kotlích, pod kterými se topilo dřevem a prasata se pařila v trocích. Veškeré výrobky se vyráběly podle původních receptur a uzení probíhalo v klasických udírnách vysušeným dubovým dřevem.

Na tomto základu jsme začali budovat naši společnost.

Rozhodli jsme se, že i nadále budeme šířit odkaz mistrů tohoto starobylého řemesla a produkovat masné výrobky té nejvyšší kvality. Technologii výroby i náš provoz jsme v průběhu let značně zmodernizovali, vše odpovídá přísným evropským hygienickým předpisům, stále však úspěšně vyrábíme masné výrobky v duchu staletých tradic.

Cílevědomě budujeme značku regionálního výrobce kvalitních masných produktů, a o tom, že se nám to daří, svědčí získání prestižního ocenění Regionální potravina pro naše výrobky Tatínkova šunka a Uzený bůček speciál. Jsme vítanou volbou pro všechny, kterým opravdu záleží na tom, co chtějí. Jsme tady pro Vás…